הירשם חוקי הפורוםאלבומים שאלות נפוצות רשימת משתמשים לוח שנה
Click to log in with Facebook


חזור   Desire2Music

אורח שלום. עליך לקבל את חוקי הפורום על מנת שתוכל להשתמש בחלק מאפשרויות הפורום.
חוקי הפורום
חוקי הקהילה
1) אין לפרסם קישורים לאתרים אחרים ולאתרי מוסיקה מכל סוג . כמו כן ייאסר ויצונזר כל פירסום של אתר מתחרה.
בהגדרת אתר מתחרה נכללים כל האתרים אשר עושים שימוש במערכת פורומים הדומה לזו של האתר או כאלו אשר עוסקים באותם תכנים ובעלי אותו תחום פעילות.

2) האתר אינו תומך בפריצות מכל סוג שהן, ואין גם לבקש תמיכה כזו באף פורום.

3) פרסום הודעות באתר:
א. אין לכתוב הודעות בעלות אופי גזעני, מעליב, קריאה לביצוע דבר עבירה, עידוד אלימות, תועבה, הסתה או דיבה ו/או שימוש בשפה לא יפה. כמו כן חל איסור חמור על פירסום הודעות הקוראות לעשיית "כסף קל" ואין להציב הודעות פרסומיות מכל סוג שהוא ללא אישור מפורש ממנהל האתר. האתר לא יהיה אחראי לנזק או לעוגמת הנפש שייגרם למי מהמשתמשים שיעשה שימוש בהודעות מהסוג הנ"ל.
ב. הודעות ספאם אסורות בתכלית האיסור בכל הפורומים! להלן הגדרת הודעת ספאם: הודעות שאין בהן תוכן, הודעות שאינן במקומן, הודעות שאינן קשורות לתוכן האשכול המדובר, הודעות בעלות חזרה מרובה של אותיות כגון: "עזרהההההה דחוףףףףף" או "חחחחחחחח" והודעות המכילות סמיילי בלבד. יש פורום דיבורים זה המקום היחיד לכך.
ג. יש לרשום כותרת ממצה ועניינית בכל פתיחת אשכול חדש.
ד. אין לפתוח אשכולות כפולים באותו הנושא, לא באותו הפורום ולא בפורומים מקבילים.
ה. אין לפתוח אשכול חדש בנושא שכבר ננעל ע"י מנהל. אם לא הייתה ברורה סיבת הנעילה/מחיקה/צינזור יפנה אותו משתמש למנהל אשר ביצע את הפעולה באופן פרטי.
ו. יש לערוך חיפוש לפני פתיחת אשכול/תגובה חדשה, רוב הסיכויים ששאלתך כבר נענתה בעבר (הסבר לגבי חיפוש באתר תמצאו בתחתית העמוד).
ז. אין להקפיץ אשכולות ישנים.

4) משתמש אשר יהיו לו טענות כלפי איש מצוות הניהול יפנה בראש ובראשונה לאותו מנהל בהודעה פרטית וישטח בפניו את טענותיו. והיה ולא הצליחו השניים להגיע להסכמה וליישור ההדורים, יפנה אותו משתמש לפורום משוב, באשכול תלונות ויסביר טענותיו ויחכה לתשובה. בשום אופן אין סיבה לפנות לבעלי הפורום בהודעה פרטית!
פורום משוב אינו נועד לקיום סיכסוכים, לא בין משתמש לצוות ההנהלה ולא בין משתמש אחד לאחר.

5) חתימה אישית היא אותה תמונה גרפית (אקטיבית או לא) אשר נמצאת בתחתית ההודעה של כל גולש.
הגודל המירבי המותר לחתימה אישית הוא 350 פיקסלים על 300 פיקסלים (את המימדים ניתן למצוא במאפייני התמונה), בהמרה למידות אורך מדובר על בערך 12 ס"מ רוחב על גובה 10 ס"מ.
כל ההגבלות אשר הוזכרו בסעיף 3 חלות על החתימה האישית ללא יוצא מן הכלל. אין לשים יותר מ2 חתימות בפורום !

6) השימוש בתכנים המוצגים באתר באחריות הגולש ולא תהיה לו טענות, דרישות או תביעות כלפי האתר, שכן חלק נכבד מהתכנים המופיעים באתר מקורן בתגובות גולשים ואין הנהלת האתר יכולה לפקח בזמן אמת אחר מהימנות התגובות ואו הקישורים שבתגובות.

7) קריאת החוקים הללו אינה פוטרת מקריאת חוקי כל פורום בטרם כתיבת הודעה חדשה.

8) פורום משוב כשמו כן הוא, הוא נועד לצורך משוב על האתר לטוב או לרע, אתם מוזמנים לשתף אותנו בהצעות ייעול תקלות ששמתם לב אליהם או דברים שמפריעים לכם. יחד עם זאת הכל חייב להיות בהתאם לחוקים ובצורה יפה.
אם אתם רוצים להציב הודעה אך אינכם בטוחים היכן מקומה הראוי, אתם יכולים לשאול בפורום משוב, אך זיכרו: פורום משוב עצמו אינו משמש כפורום תמיכה בשום תחום.

הרחקות ואזהרות
לכל משתמש באתר יש מד אזהרות שאותו רק הוא יכול לראות. במידה וקיבל אזהרה יוכל ללחוץ על מד האזהרות ולראות את הסיבה לאזהרה וע"י מי היא ניתנה.
משתמש אשר הורחק ע"י מנהל בכיר באתר לא יפתח חשבון נוסף, אלא ימתין עד סוף תקופת ההרחקה ובמידה ולא ידע את סיבת ההרחקה יפנה לאותו מנהל בכיר שהרחיק אותו בסוף תקופת ההרחקה. במהלך כל תקופת ההרחקה יכול אותו גולש שהורחק לערער על סיבת ההרחקה על ידי פתיחת אשכול בפורום מורחקים היופיע בעמוד הפורום הראשי.

רישום לאתר
בדף ההרשמה יש לבחור שם משתמש שאינו עולה על 32 תוים.
אין לבחור שם משתמש שהינו קישור לאתר, דואר אלקטרוני, ביטוי הפוגע ברגשות הגולשים, מספרים בלבד או לינק כלשהו.
חל איסור על פתיחת יותר מחשבון אחד לכל גולש!
שימו לב: לא ניתן יהיה לשנות הכינוי שנבחר בעת ההרשמה, נא בחרו את הכינוי בחוכמה!

חיפוש באתר
רצוי ומומלץ לערוך חיפוש לפני הצבת הודעה.
באתר ישנן כמה אופציות לחיפוש: ניתן לערוך חיפוש מקומי בפורום בו אתם נמצאים באמצעות חלון החיפוש שנמצא בתחתית העמוד, מתחת לרשימת האשכולות .
ניתן לערוך חיפוש מקיף יותר באתר בעזרת החיפוש שנמצא בראש מערכת הפורומים מצד שמאל.

הבהרות והערות נוספות
האתר מעודד ותומך בחופש הביטוי, יחד עם זאת אין לנצל את העובדה הזו ליצירת פרובוקציות מכל סוג שהוא או לצורך פגיעה במישהו מקהילת האתר.
החוקים נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחיות, אך חלים על כל הנוכחים באתר והמשתמשים בשירותיו משני המינים.

השימוש באתר ובפורומים השונים מעיד כי קראתם את חוקי האתר ואתם מתחייבים להם. כל מי שעובר על חוקי האתר צפוי לעונש. ראו הוזהרתם!


ב ב ר כ ה ,
הנהלת האתר
בגין הפרת חוקים אלו הינך תוזהר/י ואף תורחק/י בהתאם!
 קראתי, ואני מסכים לפעול לפי חוקי Desire2Music.  


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:58.


פועל באמצעות vBulletin®
כל הזכויות שמורות © 2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2015 DragonByte Technologies Ltd.


אילון חדד אירועים | דיג'יי לחתונות | תקליטן חתונות | DJ חתונות | תקליטן בצפון | דיג'יי מומלץ | חתונות בצפון | תקליטן לחתונה | תקליטנים לחתונות